niedziela, 29 lipca 2018

Bądź moim Aniołem Stróżem...

Chrzest Święty to taka wyjątkowa uroczystość kiedy mały człowieczek staje się Aniołkiem, a w nagrodę otrzymuje Rodziców Chrzestnych, którzy są trochę takimi pomocnikami Anioła Stróża. Warto podziękować im za podjęcie się tej niełatwej i odpowiedzialnej roli. Zastanawiałam się jak oryginalnie ubrać w papier kilka pamiątkowych zdjęć. Na pamiątkę chrztu pewnego Aniołka, w podziękowaniu dla Matki Chrzestnej powstał taki oto ramko-minialbumik:Takie połączenie chodziło mi po głowie od pewnego czasu. Początkowo miała to być po prostu ramka ze zdjęciem Dzidziusia. Kiedy obejrzałam filmik Gosi z "Greta Art Studio" (pozdrawiam serdecznie), która pokazała jak łatwo zrobić prosty kilkustronnicowy albumik, wiedziałam ze to jest to. I tak powstał pięciokartkowy minialbum wzbogacony na okładce o ramkę.

Ramka jest przeznaczona na zdjęcie Aniołka, natomiast w środku znalazło się miejsce na kilka zdjęć oraz parę słów podziękowania od Dzidziusia i Rodziców.


Efekt końcowy niezwykle mi się podoba. A Wy jak myślicie?

Kluczem do sukcesu jest przepiękna kolekcja Craft o'clock "Mój skarb Chłopczyk", urocze motylki z Lemoncrafta (po prostu je uwielbiam! :)), kilka tekturek, trochę błyskotek i voila!

Abumik zgłaszam na skrzydlate wyzwanie w Przyda-się 
http://blog.przyda-sie.pl/wyzwanie-lipcowe-skrzydla/Albumik zgłaszam również na pastelowe wyzwanie Lemoncrafta 
http://blog.lemoncraft.pl/2018/07/pastel-summer-wyzwanie-lipcowe-july.html


5 komentarzy:

  1. śliczna praca!! Dziękuje za udział w wyzwaniu na blogu Przyda Się ! Pozdrawiam -Gosia

    OdpowiedzUsuń
  2. W prostocie siła ;) dziękujemy za udział w wyzwaniu Lemoncraft :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajna forma! Widać, że włożyłaś w to wiele pracy i serca

    OdpowiedzUsuń

C jak Czekoladownik

Scrapowy alfabet część trzecia: C jak C zekoladownik CZEKOLADOWNIK to nic innego jak ozdobne opakowanie na czekoladę. Nie wiąże się z ...